1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek spomin Marije Snežne, v torek Jezusova spremenitev na gori, v sredo Sikst II., papež, v četrtek Dominik, duhovnik, v petek Terezija Benedikta od Križa, redovnica, sozavetnica Evrope, v soboto Lovrenc, diakon, v nedeljo 19. nedelja med letom.

2. Tudi v tem tednu bo župnijska cerkev zaprta zaradi prenove.

3. Svete maše se bo vrstile po naslednjem razporedu:

- v sredo zvečer bo sveta maša ob 20h na Krtini.

- v petek zvečer bo sveta maša ob 20h v Škocjanu.

- v soboto zvečer bo sveta maša ob 20h v Škocjanu.

- v nedeljo bo sveta maša ob 6.30 v Škocjanu, ob 8h na Krtini in ob 10h na Sveti Trojici.

4. Cel teden me ne bo doma:, uradne ure bodo v soboto po večerni sveti maši v Škocjanu, oziroma ob 21h v Dobu.

5. V soboto ob 9h povabim vse, ki spadate pod zvon sv. Lenarta k čiščenje cerkve in okolice pred godom sv. Roka.

6. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

7. Virska župnija vabi v soboto med 10h in 14h na tečaj ličenja, ki stane 15€. Prijave pobirajo do srede na Viru.

8. Poleg oznanjenih sv. maš, bo v soboto zvečer še sveta maš za +Franca Pirnata.