1. adventna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Andrej, apostol, v torek Karel de Foucauld, redovnik, v sredo Vivijana, mučenka, v četrtek Frančišek Ksaver, duhovnik, v petek Janez Damaščan, duhovnik, v soboto Sava, opat, v nedeljo 2. adventna nedelja.

2. V soboto vabim prostovoljce iz Aškerčeve ulice v Dobu, da pospravijo listje pred cerkvijo.

3. Na spletni in Facebook strani je objavljen urnik prenosov in bogoslužij prihodnjega tedna. Prenos poteka preko Youtuba.

4. Ob izhodu lahko dobite začasna tedenska oznanila, v katerih si lahko preberete razpored bogoslužij v prihodnjem tednu, liturgični listek za liturgični zvezek, veroučni adventni koledar, s katerim se bodo veroučenci pripravljali na praznike skozi advent in Vincencijev koledar za pomoč družinam v stiski.

5. Vsak dan v adventnem času povabim vse veroučence in njihove starše, da se ob 19.30 priklopite na župnijski Youtube kanal. Na vrsti bodi 10 minutni filmčki, ki naj nam pomagajo k boljši pripravi na praznike. Te na prav poseben način sooblikujejo mladi in družine. Jutri ob 19.30 bo prvi - uvodni, ki sva ga pripravila z bogoslovcem, v ponedeljek pa začnemo zares. Vabljeni k ogledu in Bog povrni vsem, ki boste sodelovali.

6. V četrtek je prvi četrtek in v petek prvi petek, ko bo dopoldne obiskovanje bolnih in ostarelih.

7. Če kdo pozna ljudi v svoji soseščini, ki v teh časih potrebujejo pomoč, naj to diskretno sporoči v župnišče.

8. Današnja nabirka je za potrebe Karitas. Lahko jo oddate ob izhodu v cerkvi, skozi poštno nišo župnišča ali na tekoči račun župnije. Bog povrni.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

10. Ob nedelji Karitas se želim zahvaliti vsem prostovoljkam Karitas za njihovo zagnano, nesebično in vztrajno delo. Hvala tudi vsem drugim, ki karkoli naredite dobrega za bližnjega. Hvala tudi vsem, ki duhovno in finančno podpirate Karitas in druge dobrodelne organizacije. Bog povrni!