Jezusov krst

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Pavlin Oglejski, škof, v torek Tatjana, mučenka, v sredo Hilarij, škof, v četrtek Oton, prior v Jurkloštru , v petek Absalom, koprski škof, v soboto Honorat, škof, v nedeljo 2. nedelja med letom.

2. Prihodnjo soboto prosim prostovoljce iz Cankarjeve ulice, da pospravijo cerkev.

3. Ob izhodu lahko dobite začasna tedenska oznanila, v katerih si lahko preberete razpored bogoslužij v prihodnjem tednu in liturgični listek za liturgični zvezek.

4. Danes bo ob 19h spletno srečanje starejših ministrantov.

5. V prihodnjem tednu bo reden verouk.

6. V sredo bomo imeli ob 19h spletno sejo ŽPS.

7. V četrtek bo ob 19h spletni roditeljski sestanek za starše prvoobhajancev.

8. Preteklo nedeljo ste za pomoč žrtvam potresa na Hrvaškem zbrali 2000 €. Bog povrni.

9. Danes bi morali izvesti trikraljevsko koledovanje. Epidemiološka slika tega ne podpira, zato vas vabim, da ob prejemu sv. obhajila vzamete tudi blagoslovljene nalepke ali krede in molitev, ki jo boste doma zmolili. Ob tem ste povabljeni, da darujete za misijone.

10. Hvala ključarjem župnijske cerkve za spravilo sekancev.

11. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.