1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek praznik spreobrnjenja apostola Pavla, v torek godujeta Tit in Timotej, škofa, v sredo Angela Merici, devica, v četrtek Tomaž Akvinski, duhovnik, v petek Konstancij, škof, v soboto Hijacinta Mariscotti, tretjerednica,  v nedeljo 4. nedelja med letom.

2. V soboto prosim Čopovo ulico za čiščenje cerkve. Pridite po molitvi hvalnic.

3. Ob izhodu lahko dobite začasna tedenska oznanila, v katerih si lahko preberete razpored bogoslužij v prihodnjem tednu in liturgični listek za liturgični zvezek.

4. Vsak dan ob 9h vas povabim k molitvi hvalnic.

5. Umrla je Ivanka Cerar z Bevkove ulice v Dobu. Pogreb bo v sredo. Povabim k sredini večerni pogrebni sveti maši in molitvi za pokojno.

6. V sredo bo ob 19.15 spletni sestanek za katehete.

7. Veroučenci ste v adventni akciji Otroci za otroke zbrali 425€. Bog povrni.

8. Z nedeljo Svetega Pisma začenjamo teden Božje besede. Ta teden na narodni in župnijski ravni obeležuje neprekinjeno branje Svetega Pisma – svetopisemski maraton. V naši cerkvi bo svetopisemski maraton potekal vsak dan od danes pa do petka. Danes med 19h in 20h, druge dni pa med 19h in 20.30, ko se začenja češčenje Najsvetejšega. Vabljeni k branju ali poslušanju preko spleta.

9. Ob današnji nedelji se zahvaljujem vsem, ki pospešujete branje Svetega Pisma. Najprej se zahvaljujem Nerini Cezar, ki zbira bralce in jim neutrudno pošilja svetopisemske odlomke. Hvala tudi Mariji Starbek, ki spodbuja v letu Božje Besede tedensko branje znotraj župnijskega svetopisemskega maratona. Hvala tudi vsem bralcem, ki v nedeljo in med tednom prihajate in lepo prebirate knjigo vseh knjig. Bog povrni! Naj bo to priložnost, da povabim tudi ostale k sodelovanju.

10. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.