4. postna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Ludovika de Marillac, redovnica, v torek Herbert, škof, v sredo Patrik, škof, v četrtek Ciril Jeruzalemski, škof, v petek slovesni praznik sv. Jožefa, papež, v soboto Martin iz Brage, v nedeljo 5. postna – tiha nedelja.

2. Prihodnji teden v soboto po molitvi hvalnic vabim k čiščenju prostovoljce iz Kajuhove ulice.

3. Postna postava: na vse postne petke velja obvezen zdržek od mesnih jedi.

4. Vsak dan ob 9h povabim k molitvi hvalnic, zvečer ob 19.30 h gledanju poučnih postnih filmčkov in zvečer k poslušanju Božje besede in češčenju.

5. Križevemu potu lahko prisluhnete vsak petek in nedeljo ob 15h. Tako vas danes ob 15h povabim, da skupaj premišljujemo Jezusovo trpljenje.

6. Ob izhodu lahko prejmete liturgični listek in začasna oznanila, oddate pa lahko tudi nedeljski dar.

7. Ne pozabite na torkov post od sladkarij in sladic za nove duhovne poklice.

8. V sredo bo ob 19.15 drugo spletno srečanje birmanskih botrov.

9. V petek bo slovesni praznik sv. Jožefa v letu sv. Jožefa. Sveti maši bosta ob 8h in 18h, vsi, posebno možje in fantje vabljeni k sveti maši in k svetemu obhajilu. Sveta maša bo z nabirko.

10. V župnišču lahko po nedeljskih svetih mašah in ob uradnih urah med delavniki lahko prejmete oblate.

11. Župnijski pastoralni svet je za vsak teden izbral posebno postno spodbudo: za četrti postni teden nas vabi, da bi si vsak dan začeli na novo prizadevati za zdravo življenje in bi vsak dan vsaj pol ure preživeli na sprehodu.