bela nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Zenon Veronski, škof, v torek Martin I., papež, v sredo Lidvina, devica, v četrtek Paternij, škof, v petek Bernardka Lurška, devica, v soboto Simon Barsabejski, škof in v nedeljo 3. velikonočna nedelja.

2. Hvala prostovoljcu iz Kersnikove ulice za čiščenje.

3. Ob izhodu iz cerkve lahko veroučenci prejmejo liturgični listek, ostali pa tedenska oznanila. Ostalo je še nekaj knjižic, kuharic župnika Marka Čižmana, in žepnih koledarčkov za letošnje leto. Lahko vzamete po mili volji.

4. Verouk bo v tem tednu potekal tako kot bodo določili posamezni kateheti, ki vas bodo o tem pravočasno obvestili.

5. Od ponedeljka naprej bo cerkev med svetimi mašami znova odprta za bralce, ministrante, organiste in tiste, ki ste darovali za sveto mašo.

6. V nedeljo bi morala biti sveta birma, ki pa jo zaradi razmer ne bo. Še vedno vam v molitev izročam birmance, njihove družine in botre. Slovesnost bo takrat, ko bo primerno in na način, ki bo smiseln

7. Pri ofru na velikonočno nedeljo ste zbrali 4040 €. Bog povrni.

8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.