6. velikonočna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek Job, svetopisemski mož, in prošnji dan, v torek Nerej in Ahilej, mučenca, in prošnji dan, v sredo Leopold Mandić, redovnik, v četrtek slovesni praznik Gospodovega vnebohoda, v petek Bonifacij, mučenec, v soboto Izidor, kmet, in v nedeljo 7. velikonočna nedelja.

2. Hvala za čiščenje cerkve danes dopoldne.

3. V tem tednu, pred in po prazniku Gospodovega vnebohoda, bomo imeli vsak dan dopoldne ob 8h sveto mašo za blagoslov našega dela, lepo vreme in za zdravje. K tem svetim mašam lahko pride vsak, kljub temu, da bo sveta maša v ponedeljek za sosesko cerkve Svete Trojice, v torek za sosesko cerkve sv. Kancijana, v sredo za sosesko sv. Lenarta in v petek za sosesko župnijske cerkve.

4. Umrla je Vida Marenk iz Vira, pogreb bo v torek, povabim k molitvi zanjo in k spremljanju pogrebne svete maše v torek zvečer. Zaradi te maše bo 7. dan za + Katarino Cerar Burja v petek zvečer.

5. V torek bo ob 20h spletni sestanek za starše birmancev. Prosim za zanesljivo udeležbo.

6. V četrtek je slovesni praznik Gospodovega vnebohoda, sveti maši bosta ob 8h in 19h. Spremljajte preko spleta. Šmarnice tako prilagodite, da bodo otroci lahko pri sveti maši.

7. Ker sem bil na prvi petek močno prehlajen, bom bolnike in ostarele obhajal ta petek, po hvalnicah.

8. Še enkrat spodbujam vse veroučence, da se pridružite šmarničnim skupinam.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice