7. velikonočna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Jošt, puščavnik, v torek Feliks Splitski, mučenec, v sredo Krispin, redovnik, v četrtek Bernardin Sienski, duhovnik, v petek mehiški mučenci, v soboto Marjeta Kasijska, redovnica, in v nedeljo binkoštni praznik.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje cerkve.

3. V ponedeljek ne bo verouka za veroučence 9. razreda. Ob 20h bo roditeljski sestanek za starše 6. razred – v živo – pred cerkvijo.

4. Umrla je Vida Maselj iz Doba, pogreb bo v torek, povabim k molitvi zanjo in h pogrebni sveti maši v torek zvečer. Zaradi te maše bo 7. dan za + Vido Marenk v sredo zvečer.

5. V četrtek bomo začeli pripravo na slovesne zaobljube 6. razrede ob koncu druge triletke veroučne šole. Povabim k molitvi zanje in za njihove družine.

6. V nedeljo bomo praznovali slovesni praznik prihoda Svetega Duha, pri sveti maši v soboto ob 19h in v nedeljo ob 10h bomo imeli obljube 6. razreda. Sveta maša ob 10h bo v primeru suhega vremena zunaj.

7. Še enkrat spodbujam vse veroučence, da se pridružite šmarničnim skupinam.

8. Župnijska cerkev je po novem odprta za vse svete maše in pobožnosti. Držite se razdalje (metra in pol med gospodinjstvi), nosite maske in si obvezno razkužujte roke . Še vedno bomo prenašali vse aktivnosti v župnijski cerkvi, prav tako bo možnost obhajila po sveti maši.

9. V tem tednu ne bo dopoldanskih hvalnic.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.