1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Valerij in Rufin, mučenca, v torek Vid, mučenec, v sredo Beno iz Meissna, škof, v četrtek Rajner, samotar, v petek Gregor Janez Barbarigo, škof, v soboto Nazarij, prvi koprski škof, in v nedeljo 12. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje cerkve.

3. V ponedeljek bo srečanje Karitas.

4. V soboto bo ob 9h dopoldne tretje skupno srečanje za animatorje letošnjega oratorija.

5. V nedeljo bomo imeli srečanje zakonskih jubilantov, ki ste praznovali okroglo obletnico porok v letu 2020. Torej, vsi, ki ste v lanskem letu praznovali 5, 10, 15, 20, 25, 30 … in tako vse do 50 let svetega zakona povabljeni, da se prijavite ali pri župniku ali na spletni strani. Povabljeni tudi vsi, ki praznujete katerokoli obletnico zakona na 50 let.

6. Zadaj dobite prijavnico za oratorij.

7. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.