Vnesite vaš naslov

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Luka, evangelist, v torek Pavel od Križa, duhovnik, v sredo Rozalina, redovnica, v četrtek Uršula, devica, v petek Janez Pavel II., papež, v soboto Janez Kapistran, duhovnik, in v nedeljo 30. nedelja med letom – misijonska nedelja.

2. Jutri zvečer bo srečanje 1. zakonske skupine.

3. Hvala za današnje čiščenje, Prihodnjo soboto so na vrsti Kokošnje.

5. V ponedeljek bo ob 19.30 srečanje gospodarske komisije.

6. V četrtek bo češčenje Najsvetejšega združeno z molitvijo rožnega venca pred sveto mašo. Pa sveti maši pa bo  priprava na krst in ob 19h svetopisemska skupina.

7. V petek bo ob 20h srečanje mladincev 2. in 3. letnika

8. V soboto bo ob 19.30 taizejski večer pred Najsvetejšim, ob 20h pa bo srečanje mladincev 1. letnika.

9. Prihodnjo nedeljo bomo obhajali misijonsko nedeljo, nabirka bo za misijone. Ob 9h bo sveta maša tudi na Sveti Trojici.

10. V župnišču lahko dobite slike od obeh slovesnosti zakonskih jubilantov: junijske in iz pred tedna dni.

11. Čez dober teden so bo odvilo letošnje župnijsko romanje k sv. Materi Tereziji in svetim učencem Cirila in Metoda v Makedonijo. Prijavljenih vas je 38, skupno srečanje bo prihodnjo nedeljo ob 9h v kaplaniji. Nekateri ste me še spraševali za prijavo. Možno je še danes.

12. Zadaj imate še nekaj koledarjev Vincencijeve zveze dobrote.

13. Župnijska Karitas lepo naproša vse, ki bi želeli darovati dobitke za Martinov srečelov, da le te prinesete k njim ali v župnišče. Bog povrni!

14. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.