Češčenje in praznik vseh svetih

V soboto, 13. 11., bomo imeli letošnje CELODNEVNO ČEŠČENJE po naslednjem razporedu:

8h sveta maša

9h Krtina, Veselka, Brezje

10h veroučenci

11h Škocjan, Prevalja, Studenec

12h duhovniki, Dob in Podrečje

13h Sveta Trojica, Žeje, Kokošnje, Zalog

14h Želodnik, Turnše, Češenik

15h Laze, Gorjuša, Brezovica

16h  Karitas in Rožmarin

17h tiho češčenje

18h sklep češčenja

PRAZNIK VSEH SVETIH IN SPOMIN VSEH VERNIH RAJNIH

V nedeljo, 31. 10., bomo imeli svete maša za duše v vicah in molitve po podružničnih pokopališčih po naslednjem razporedu: ob 10h na Krtini, ob 14h v Škocjanu in ob 16h na Sveti Trojici.

V ponedeljek, 1. 11., na zapovedani praznik vseh svetnikov, bosta sveti maši v župnijski cerkvi ob 8h in 10h, ob 14h bodo litanije vseh svetnikov in molitev na pokopališču v Dobu. Ob 18h bo molitev vseh 4 delov rožnega venca za duše v vicah v župnijski cerkvi. Dopoldne bo obhajilo bolnikov.

V torek, 2. 11., na vernih duš dan, bo sveta maša samo ob 18h. Po sveti maši bodo molitve na duhovniškem grobu. Cerkev na ta dan v cerkvi (lahko tudi na praznik vseh svetih) in na pokopališču med 1. in 8. 11. naklanja popolni odpustek vsem, ki so bili pri sveti spovedi, prejeli sv. obhajilo in molili po papeževem namenu (vera, Oče naš, Zdrava Marija, Slava Očetu). Odpustek lahko namenimo za rajne.