3. adventna nedelja

V

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Lucija, devica, v torek Janez od Križa, duhovnik, v sredo god drinskih mučenk, med njimi tudi dveh slovenk – s. Marije Krizine in s. Marije Antonije, v četrtek začenjamo božično devetdnevnico, v nedeljo 4. adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Studenec.

3. Danes bo ob 16h duhovna obnova za starejše ministrante. Ob 18h pa srečanje zakonske skupine Naše ognjišče.

4. Ne pozabite, da lahko v župnišču oddate dar za svete maše do konca junija.

5. V četrtek bo pred sv. mašo tiho češčenje Najsvetejšega, pri sveti maši se začela božična devetdnevnica. Ob 20h bo srečanje šole za zakon.

Pri devetdnevnici v četrtek sodeluje 9. razred, v petek pa 7. in 8. razred.

6. V petek bo v domžalski cerkvi celodnevno spovedovanje med 7h in 19h. V Dobu ne bo vaj za ministrante.

7. V soboto bo ob 19.30 češčenje Najsvetejšega s Taizejskimi spevi, ob 20h pa bo mladinski verouk za vse letnike verouka, ob tem bo spovedovanje in načrtovanje letošnjih jaslic.

8. V nedeljo bo pri vseh svetih mašah spovedovanje pred božičem. Spovedoval bo jezuit p. Franček Kramberger, spovedovanje bo v kaplaniji med 6.15. in 11h. Pri vseh nedeljskih sv. mašah, tudi v soboto zvečer, pa bo sprejem Lučke miru iz Betlehema.

9. V kiosku lahko dobite koledarje, oglje in kadilo za praznovanje svetih večerov ter tudi Družinsko pratiko.

10. Ne pozabite na adventno akcijo. Vsak dobi nove 3 adventne razglednice, ki ji pošljite tistim, ki so potrebni vaše bližine.

11 . Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.