1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Nivard, redovnik, v torek Hieronim Emiliani, redovnik, in kulturni praznik, v sredo Apolonija, devica, v četrtek sholastika Devica, v petek praznik Lurške Matere Božje in svetovni dan bolnikov, v soboto Humbelina, redovnica, prihodnjo nedeljo je 6. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti druga skupina skavtov.

3. V ponedeljek bo zaradi podajšanega vikenda za šole odpadel reden verouk. Ob 19h bo sveta maša tudi v Škocjanu.

4. Umrl je Pavel Cerar iz Gubčeve ulice, pogreb bo v sredo ob 13h v Dobu. Pokojnega priporočam v molitev.

5. Hvala za molitve in izraze sožalja ob preselitvi v večnost mojega očeta. Pogreb ob 14.30 v Polju, od 9h bo ležal v poslovilni vežici.

6. V četrtek bo ob 20h srečanje zakonske skupine Zavetje.

7. V petek bo zgodaj zjutraj mladina s spremljevalci odšla na romanje v Pariz. Prosim za molitveno podporo.

8. Prosim, če poravnate najemnine, za Milijonarja dobrote vas pa povabim, da položite denar v kuverto, se nanjo podpišete in jo prihodnji teden vržete v za to pripravljen nabiralnik v cerkvi.

9 . Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

10. Zadaj imate novo številko Župnijske družine.