1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek spomin Device Marije, kraljice,  v torek Roza iz Lime, devica, v sredo Jernej, apostol, v četrtek Ludvik IX, francoski kralj, v petek Ivana Bichier, redovnica, v soboto Monika, mati sv. Avguština, v nedeljo 22. nedelja med letom

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Čopova ulica.

3. Sveta maša v župnijski cerkvi bo od ponedeljka naprej ob 19h.

3. V ponedeljek bo sveta maša zjutraj ob 8h in po njej uradne ure.

4. V sredo bo ob 20h prva seja ŽPS v novem pastoralnem letu.

5. V četrtek bodo pol ure pred sveto mašo, ki bo zvečer, rožni venec in vzkliki v čast Božjemu usmiljenju.

6. V soboto bo sveta maša tudi pri kapelici v Kokošnjah ob 16h.

7. V nedeljo bo spremenjen režim svetih maš: ob 8h v Škocjanu, ob 9h na Sveti Trojici in ob 10h žegnanje na Krtini, ko bomo praznovali obletnico posvetitve podružne cerkve sv. Lenarta. Sveta maša bo združena z darovanjem.

8. Zadaj imate novo številko Župnijske družine, v kateri je objavljen tudi veroučni urnik in vse, kar potrebujete vedeti za vpis k verouku.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.