1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek spomin mučeništva Janeza Krstnika,  v torek goduje Feliks, mučenec, v sredo Rajmund Nonat, redovnik, v četrtek Egidij, opat, v petek Marjeta, devica, v soboto Gregor Veliki, papež, v nedeljo 23. nedelja med letom, angelska nedelja in 260. obletnica posvetitve župnije cerkve

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Erjevčeva ulica.

3. Sveta maša v župnijski cerkvi bo od ponedeljka naprej ob 19h.

3. V ponedeljek bo vpis k verouku med 1630 in 1830, v torek pa med 830 in 1030. Več si lahko preberete v Župnijski družini.

4. V četrtek bo prvi četrtek v mesecu, pred sveto mašo bo molitev za nove duhovne poklice.

5. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obhajilo bolnikov in ostarelih, pred sveto mašo priložnost za spoved in po sveti maši zadostilna pobiožnost v čast Jezusovemu Srcu.

6. Prihodnjo nedeljo se vračamo na stare tirnice nedeljskih svetih maš in vse bodo v Dobu. Za praznovanje obletnice posvetitve župnijske cerkve povabim gospodinje, da spečejo pecivo. Prihodnjo nedeljo bo tudi darovanje za dvorišče.

7. Za vpis bi lepo prosil, če lahko vsi tisti, ki imate doma veroučne učbenike za 4., 5. in 6. razred, podarite naslednji generaciji. Hvala.

8. Zadaj imate prijavnice in informacijski list za letošnje romanje v Sveto deželo, ki bo konec oktobra. Romanje je omejeno na 50 romarjev zaradi lažje izvedbe.

9. Čez 14 dni bo župnijski dan in vas že danes spodbudim, da si za druženje župnije vzamete prosto popoldne v nedeljo, 11.9. Takrat se bo tudi izvedel 2. prvenstvo Doba v namiznem tenisu.

10. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.