1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek spomin Marijinega imena, v torek goduje Janez Zletousti, škof, v sredo praznik povišanja sv. križa, v četrtek spomin žalostne Matere Božje, v petek godujeta Kornelij in Ciprijan, mučenca, v soboto Robert Bellarmino, škof, v nedeljo 25. nedelja med letom.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Češeniška ulica.

3. V ponedeljek se začenja reden verouk. Za predšolski verouk bo oznanjeno takoj, ko bosta katehistinji dobili fakultetni urnik. Ob 20h bo srečanje izrednih delivcev obhajila.

4. V sredo bo po sveti maši molitev vseh 4 delov rožnega venca in v župnišču srečanje Karitas.

5. V četrtek bo roditeljski sestanek za 1. in 2. razred veroučne šole v župnijski cerkvi.

6. V soboto bo vseslovensko srečanje mladine v Stični. Do srede se v župnišču prijavite za dekanijski avtobus.

7. Jutri popoldne se ob 14h s tombolo začenja župnijski dan. Na tomboli bo glavna nagrada možnost odhoda v Sveto deželo, župnija krije polovico cene. Lahko sodelujete že prijavljeni in tisti, bi bi še želeli iti. Nato bo kosilo, piknik za vse. Hrana je zastonj, pijačo se plača. Nato športne igre: veliki turnir v namiznem tenisu, balinčkanju …. Vsi lepo povabljeni!

8. Zadaj imate novo številko župnijske družine.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.