1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedelje goduje Januarij, škof, v torek korejski mučenci, v sredo praznik Mateja, apostola in evangelista, v četrtek goduje Mavricij, mučenec, v petek Pij iz Pietrelcine, redovnik, v soboto Anton Martin Slomšek, škof, v nedeljo 26. nedelja med letom in žegnanje na sveti Trojici.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Gubčeva ulica.

3. V ponedeljek bo reden verouk. Veroučenci 6. razreda bodo zaradi spremembe urnika v službi naše katehistinje imeli verouk samo ob 15h. Ob 20h bo roditeljski sestanek za starše veroučencev 8. in 9. razreda v cerkvi.

4. V tem tednu bodo uradne ure samo v ponedeljek in v torek.

5. V četrtek bo tiho češčenje Najsvetejšega in nato besedno bogoslužje z obhajilom.

6. V nedeljo bosta sveti maši ob 10h v Dobu in na Sveti Trojici, ko bomo praznovali 334. obletnico posvetitve cerkve na Pustem vrhu v čast Sveti Trojici. Sveta maša bo z darovanjem.

7. Hvala vsem, ki ste kakorkoli prispevali k lepemu župnijskemu dnevu. Hvala članom žps-ja in sodelovacem, ki ste pripravili res lepo vzdušje, ter množici vernikov, ki ste prišli in vztrajali do večera. Bog povrni!

8. Na žegnanju v Škocjanu ste zbrali 1053 €, na Krtini 946 € in v Dobu na angelsko nedeljo 3029 €. Bog povrni!

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

10. Oklic: ženin Lucijan Rus, stanujoč Zalog pod Sv. Trojico 20, župnija Dob, se želi poročiti z Barbaro Robba, stanujoča Žabja vas 9, župnija Poljane nad Škofjo Loko. Par priporočam v molitev.