1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Danilo, škof, v torek Janez XXIII:, papež, v sredo Maksimilijan Celjski, mučenec, v četrtek Gerald, vitez, v petek Kalist I., papež, v soboto Terezija Velika, devica, v nedeljo 29. nedelja med letom.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Kersnikova ulica.

3. Danes bo ob 15.30 srečanje zakonske skupine Naše ognjišče, ob 18h pa bo sveta maša ob  začetku skavtskega leta.

4. V ponedeljek bo po sveti maši srečanje Karitas.

5. V torek ne bo uradnih ur.

6. V sredo bo ob 18h zakonska skupina Misija za vedno.

7. V petek bo ob 20h mladinsko srečanje 2., 3. in 4. letnika.

8. V četrtek bo v župnišču prvo srečanje Šole za zakon. Vse, ki se želite prihodnje leto poročiti povabim na prvo srečanje.

9. V soboto bo ob 20h mladinsko srečanje 1. letnika v župnišču.

10. V nedeljo bo nabirka za socialno zavarovanje duhovnikov.

11. Toplo vabim k molitvi rožnega venca ob 17.45 v župnijski cerkvi vsak dan razen torka in nedelje.

12. Čestitam našim ministrantom za osvojeno drugo mesto na dekanijskem nogometnem turnirju, še prav posebej pa Juriju in Davidu, ki sta zmagala na ministrantskem kvizu v starejši sekciji.

13. Zadaj imate novo številko župnijske družine.

14. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.