1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Ignacij Antiohijski, škof, v torek Luka, evangelist, v sredo Pavel od Križa, redovnik, v četrtek Rozalina, redovnica, v petek Uršula, devica, v soboto Janez Pavel II., papež, v nedeljo 29. nedelja med letom – misijonska nedelja.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Prešernova ulica.

3. V ponedeljek bo po večerni sveti maši seja gospodarskega sveta.

4. V torek ob 17h bo v kaplaniji prvo srečanje predšolskega verouka.

5. V sredo bo po večerni sveti maši srečanje vseh romarjev v Sveto deželo. Ob 19.30 pa bo seja župnijskega pastoralnega sveta.

6. V petek bodo ob 17h obvezne ministrantske vaje za vse mlajše ministrante in ob 20h srečanje študentske skupine.

7. Hvala vsem, ki ste se opogumili in prijavili na srečanje jubilantov, slike lahko prejmete od ponedeljska naprej v župnišču.

8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

9. Vabim vse otroke, ki bi si želeli peti pri otroškem zboru, da pridejo v petek ob 17h na pevske vaje. Prav tako vabim vse starejše, ki bi želeli okrepiti medgeneracijsko skupino Rožmarin, da se udeležijo srečanja v petek ob 17h.