Kristus, Kralj

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek spomin darovanja Device Marije, v torek goduje Cecilija, devica, v sredo Klemen I., papež, v četrtek vietnamski mučenci, v petek Katarina Aleksandrijska, devica, v soboto Leonard Portomavriški, misijonar, v nedeljo novo cerkveno leto in prva adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Šolska ulica.

3. Jutri bo ob 15h v tu, v župnijski cerkvi, dekanijska revija otroških pevskih zborov; zvečer pa bo srečanje prve zakonske skupine.

4. V ponedeljek in torek zaradi dostave pomoči v Ukrajino ne bo uradnih ur.

5. V četrtek bom od 17h do svete maše na voljo za sveto spoved, pol ure pred sveto mašo bo rožni venec in litanije v čast Božjemu usmiljenju.

6. V petek bo ob 20h mladinski verouk za 2., 3. in 4. letnik.

7. V soboto se bo ob 9h začel »predadventni« oratorijski dan, ki bo otroke na v zanimiv način pripravil na letošnji advent. Otroke prijavite do vključno četrtka v župnišču.

8. Po sobotni večerni sveti maši bomo v župnijskem centru odprli zanimivo razstavo starih predmetov, ki jo pripravljajo prostovoljke Karitas. Vabljeni na odprtje razstave! Ob 20h bo srečanje študentske skupine.

9. Prihodnjo nedeljo bo prva adventna nedelja in hkrati nedelja Karitas. Nabirka bo namenjena za župnijsko in škofijsko Karitas.

10. Za romanje v Sveto deželo je še 20 prostih mest, zadaj imate program in prijavnice. Prav tko imate zadaj obrazec, če želite z 1% dohodnine podpreti našo župnijo. Bog povrni!

11. Poleg oznanjenih maš bo v ponedeljek še 7. dan za + Zvonko Orehek ob 7. dnevu.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

13. Čestitam ministrantoma Juriju in Davidu za osvojeno tretje mesto na škofijskem kvizu in maxistrantom za osvojeno prvo mesto na škofijskem turnirju v nogometu za starejše ministrante.

14. Ob torkovem godu sv. Cecilije se želim zahvaliti vsem organistom, zborovodjem, inštrumentalistom in pevcem, ki z dobro voljo in talentom lepšate bogoslužje. Bog povrni!