1. adventna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek god Katarine Laboure, redovnice, v torek goduje Filomen, mučenec, v sredo Andrej,apostol, v četrtek Edmund Campion, mučenec, v petek Vivijana, mučenka, v soboto Frančišek Ksaver, duhovnik, v nedeljo druga adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Tavčarjeva ulica.

3. Jutri bo ob 15h v Moravčah dekanijska revija odraslih pevskih zborov.

4. Umrla je Jožefa Pavlič iz Ulice Mirana Jarca v Dobu, pogreb bo v ponedeljek ob 13h. Priporočam v molitev!

5. V sredo bom začel pri uradnih urah sprejemati za svete maše v prvi polovici novega leta.

6. V četrtek bo prvi četrtek; ob 17h bo spovedovanje, ob 17.30 začetek molitve za nove duhovne poklice, po sveti maši pa priprava na krst.

7. V petek bo prvi petek; dopoldne bo obiskovanje bolnikov in ostarelih, po sveti maši pa zadostilna pobožnost v čast Jezusovemu srcu. Ta dan se bodo na duhovno obnovo podali veroučenci 8. razreda v Želimlje in starejši ministranti na Kurešček. Spremljajmo jih z molitvijo.

8. V soboto bo ob 19.30 taizejska molitev pred Najsvetejšim, ob 20h pa srečanje veroučne skupine 1. letnika.

9. V nedeljo bo ob 16h župnijsko cerkev obiskal sveti Miklavž. Pripeljite otroke.

10. V četrtek zaključujemo sprejemanje prijav za Sveto deželo. Kdor ima še interes naj  pohiti.

11. Poleg oznanjenih maš bo v ponedeljek še 7. dan za + Zvonko Orehek ob 7. dnevu.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

13. Naše zelo aktivne prostovoljke Karitas so za vse, ki še nimate adventnega venčka, naredile le tega. Predviden dar za Karitas je 8 €.

14. Prav tako pa so nam pripravile zelo zanimivo razstavo starih predmetov v župnijskem centru, ki si jo lahko ogledate po sveti maši. Za ogled je na voljo danes in prihodnjo nedeljo po vsaki sveti maši in med delavniki med 15h in 17h. Hvala prostovoljkam za veliko delo.

15. Zahvala ob nedelji Karitas gre vsem prostovoljkam za nesebično delo. Bog povrni!

16. Adventna akcija je priti vsaj enkrat k sveti maši tudi med tednom.