2. adventna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Sava, opat, v torek Miklavž, škof, v sredo Ambrož, škof, v četrtek slovesni praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, v petek Juan Diego, videc, v soboto spomin Loretske Matere božje, v nedeljo tretja adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Trdinova ulica.

3. Jutri bo ob 16h obiskal sveti Milavž župnijsko cerkev, ob 18.30 pa še podružnico na Krtini.

4. V ponedeljek bo po sveti maši srečanje župnijske Karitas.

5. V sredo bo ob 19h srečanje izrednih delivcev obhajila, ob 20h pa srečanje zakonske skupine Zavetje.

6. V četrtek bomo praznovali Marijinin pratnik Brazmedežne. Sveti maši bosta ob 8h in 18h. Ob 17h bo spovedovanje, ob 17.30 začetek molitve rožnega venca pred Najsvetejšim. K večerni sveti maši naj pride vsa veroučna šola.

7. V petek bom dopoldne obiskoval bolnike in ostarele, ob 20h pa bo srečanje mladinskega verouka za 2., in 3. in 4. letnik.

8. V soboto bomo s študentsko skupino obiskali adventni Zagreb.

9. V nedeljo bodo pri sveti maši ob 10h sodelovali člani čebelarskega društva Krtina Dob. Po sveti maši bo blagoslov učnega čebelnjaka in okolice.

10. Hvala ključarju Danetu za popravilo glavnih vrat in z ženo za pospravo listja pred župniščem in cerkvijo.

11. V župnijskem centru se počasi zaključuje razstava starih predmetov. Še danes po sveti maši in jutri. Hvala prostovoljkam Karitas za dežurstvo na razstavi v tem tednu.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

13. Zadaj je nova številka župnijske družine.

14. V kiosku lahko dobite oglje, kadilo in koledarje. Pratika pa bo na voljo prihodnji teden.

15.  Adventna akcija je priti vsaj enkrat k sveti maši tudi med tednom.