božič

1. Skozi ves prihodnji teden praznujemo božično osmino; godovi so pa naslednji: jutri god svetega Štefana, praznik, in dan samostojnosti, v torek goduje Janez, apostol in evangelist, v sredo nedolžni otroci, v četrtek Tomaž Becket, škof in mučenec, v petek praznik svete Družine, v soboto Silvester, papež in drugi sveti večer, v nedeljo zaključek božične osmine in slovesni praznik Marije, svete Božje Matere, novo leto in dan miru.

2. Hvala za petkovo čiščenje cerkve, prihodnjo nedeljo je na vrsti Ulica 7. avgusta.

3. Danes bo ob 16h božični koncert Domžalskega komornega zbora v domžalski cerkvi.

4. Jutri, na Štefanovo, bosta sveti maši ob 8h in 10h – obe za domovino. Pri sveti maši ob 10h boste lahko prejeli bolniško maziljenje, po sveti maši pa bo blagoslov konj.

5. Od torka do četrtka me ne bo doma in tudi ne bo uradnih ur.

6. V soboto bo sveti večer, ne pozabimo blagosloviti in pokaditi domove; zvečer bo zahvalna sveta maša svetega večera za koledarsko leto 2022.

7. Cerkev bo iz sobote na nedeljo odprta celo noč, če bi morda kdo hotel prebiti kakšno minuto z Jezusom in posebej posvetiti novo leto.

8. V nedeljo, na novega leta dan in Marijin praznik bodo svete maše ob 8h, 10h in 18h, vse združene z darovanjem.

9. V petek in soboto bo zadaj v cerkvi na voljo kadilo, oglje in blagoslovljena voda.

10. Prihodnji teden bomo prenašali sveti maši na sveti večer (v soboto) in v nedeljo ob 8h.

11. Zadaj imate novo številko Župnijske družine.

12.  Zadaj si lahko pogledate seštevek vseh obiskov adventne akcije.