Jezusov krst

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Hadrijan, opat, v torek Gregor Niški, škof, v sredo Pavlin Oglejski, škof, v četrtek Tatjana, mučenka, v petek Hilarij, škof, v soboto Oton, prior v Jurkloštru, v nedeljo 2. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti Župančičeva ulica.

3. v ponedeljek bo po sveti maši sestanek Karitas.

4. V sredo bo ob 20h srečanje zakonske skupine Zavetje.

5. V četrtek gremo s srednješolsko mladino na romanje po poteh apostola Pavla na Malto, zato v četrtek in petek ne bo uradnih ur.

6. Poleg oznanjenih svetih maš bo v sredo še 7. dan za + Boštjanom Osolnikom.

7. Na božični dan ste pri darovanju zbrali 2.676 €, na novega leta dan 2.228 € in danes pri koledniški akciji 7.234 €.

8. Hvala vsem, ki ste pomagali pri današnjem koledovanju: hvala 100 kolednikom, hvala spremljevalcem: staršem, bratom, sestram, sorodnikom in vsem tistim, ki ste jih prepeljevali. Hvala vsem vam, dobrotnikom, ki ste se odločili za velikodušnost, ki bo nagovorila ljudi, za katere skrbijo naši misijonarji. Kdor bi še daroval, ga ni bilo doma ali ni prejel nalepke, lahko to stori zadaj na nabiralniku zraven stebra pod korom.

9. Ne pozabite na torkov zdržek od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.