1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Honorat. škof, v torek Anton, puščavnik in opat, v sredo Marjeta Ogrska, kneginja in redovnica, v četrtek Makarij Aleksandijski, opat, v petek Fabijan, papež, v soboto Neža, devica, v nedeljo 3. nedelja med letom – nedelja Božje besede.

2. Hvala za današnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti Župančičeva ulica.

3. v ponedeljek bo ob 19.30 srečanje gospodarskega sveta.

4. V sredo bo po sveti maši molitev vseh 4 delov rožnega venca in ob 20h srečanje zakonske skupine Zavetje.

5. V četrtek bo ob 17h priložnost za sveto spoved, ob 17.30 tiho češčenje Najsvetejšega in po sveti maši zakonska skupina Misija za vedno.

6. V soboto bo ob 20h srečanje študentske skupine.

7. V nedeljo bo ob 9h sveta maša tudi v Škocjanu, pri vseh svetih mašah pa bo sprejem novih bralcev.

8. Ne pozabite na torkov zdržek od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.