1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Hijacinta Mroscotti, tretjerednica, v torek Janez Bosko, duhovnik, v sredo Birigita Irska, opatinja, v četrtek praznik Jezusovega darovanja – svečnica, v petek goduje Blaž, škof, v soboto Oskar, škof, v nedeljo 4. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti prva skupina skavtov.

3. V ponedeljek bo po sveti maši srečanje starejših, kjer bodo mladi predstavili akcijo z naslovom VIDNI, NEVIDNI. Mladi bodo starejšim predstavili, kako biti varen na cesti. Vsi starejši vabljeni ob 18.30 v kaplanijo.

4. Umrl je Marjan Kovač iz Aljaževe ulice na Viru. Pogreb bo v sredo ob 15h v Dobu. Priporočam v molitev. V sredo bo po sveti maši tudi svetopisemska skupina. Ob 20h pa molitev žena v čast sv. Jožefu za svoje može.

5. V četrtek bo praznik svečnice in prvi četrtek, pred sveto mašo bo molitev za nove duhovne poklice, po sveti maši pa priprava na krst. Pri sveti maši boste potrebovali sveče, povabim, da jih prinesete s seboj, lahko pa jih dobite tudi v cerkvi. Od 17h naprej bo priložnost za sveto spoved. Po sveti maši bo priprava na krst.

6. V petek bo prvi petek in god sv, Blaža. Dopoldne bo obhajilo bolnikov in ostarelih, ob 17h ministrantske vaje za nove ministrante, ob 17.45 bomo začeli z zadostilno molitvijo v čast Jezusovemu Srcu in ob 18h sveta maša s podelitvijo blagoslova sv. Blaža.

7. V soboto zvečer bo počitniško srečanje vseh letnikov srednje šole. Ob 19.30 bo taizejska molitev pred Najsvetejšim.

8. V nedeljo bo krstna nedelja.

9. Hvala ključarju Danetu za požrtvovalno pomoč pri odmetavanju snega v zadnjih tednih, hvala ministrantom za pospravo jaslic, ter družini Cezar in Cerar za popravo smrek.

10. Poleg oznanjenih svetih maš bodo v prihodnjem tednu še:

- v četrtek zvečer 7. dan za + Marka Starbka,

- v petek zvečer 7. dan za + Štefko Juteršek,

- v nedeljo ob 8h obletna sveta maša za Franca Skaza.

11. Ne pozabite na torkov zdržek od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

12. Zahvala:

Dragi naši dobrotnik!

Že šestič smo se razveselile vašega gospoda župnika s polnim kombijem pomoči v Ukrajini. Iz srca hvala, da nas tako zvesto spremljate že skoraj celo leto. Iz raznih koncev nas prosijo za obvezilni material. Hvala, da ste se tako zavzeto odzvali in ga bomo lahko res veliko poslale ranjencem. Naj vam Gospod velikodušno povrne prav za vsak dar in vse molitve. Naj vas vse spremlja Njegov blagoslov.

s. Barbara, s. Jožica in s. Katja