1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje japonski mučenci, v torek Nivard, redovnik, v sredo na kulturni praznik Hieronim Emiliani, redovnik, v Apolonija, devica, v petek Sholastika, devica, v soboto na svetovni dan bolnikov Lurška Mati Božja in v nedeljo 6. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti druga skupina skavtov.

3. V prihodnjem tednu ne bo verouka; prav tako župnika ne bo doma, uradne ure bodo samo v petek. 4. V soboto ob 20.30 srečanje študentske skupine.

5. Hvala Martinu, Urbanu in Luku za pripravo medgeneracijskega srečanja o varnosti v prometu. Zadaj imate odsevnike, ki so ostali od tega srečanja; kdor želi, naj jih vzame. 6. Zadaj imate novo številko Župnijske družine. Posebej bodite pozorni na ure svetih maš v tem tednu. V sredo je sveta maša ob 9h, ker je dela prost dan. Vabljeni k sveti maši v zahvalo za slovensko kulturo.

7. Ne pozabite na torkov zdržek od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.