1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujejo perzijski mučenci, v torek Peter Damiani, škof, v sredo Pepelnica in začetek postnega časa, v četrtek Polikarp, škof, v petek Matija, apostol, v soboto Valburga, opatinja, in v nedeljo 1. postna nedelja.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti še četrta skupina skavtov.

3. Umrla je Lucija Ravnikar, doma iz Krtine 6a, pogreb bo v ponedeljek ob 13h na Krtini. Pokojno priporočam v molitev. Po večerni sveti maši bo srečanje svetopisemske skupine.

4. Umrl je Anton Rogelj iz Stritarjeve ulice 6 v Dobu. Pogreb bo v sredo ob 15h v Dobu. Pokojnega priporočam v molitev.

5. V sredo bo pepelnična sreda. Z obredom pepeljenja bomo začeli postni čas. Svetih maš, ki bosta na Krtini ob 17h in v Dobu ob 18h, naj se udeležijo tudi vsi veroučenci. Ta dan je strogi post. To pomeni, da se le enkrat na dan do sitega najemo in se zdržimo mesnih jedi. Pri svetih mašah bo nabirka.

6. V četrtek bo ob 19h srečanje župnijskega pastoralnega sveta.

7. V petek bo ob 18h najprej križev pot, ki ga bodo vodili starejši ministranti, in nato sveta maša. Ob 20h pa bo srečanje mladinske skupine 2., 3., in 4. letnika.

9. V soboto bo ob 9h sveta maša ob začetku srečanja vseh prostovoljk župnijskih Karitas našega arhidiakonata. Po večerni sveti maši bo začetek celonočnega češčenja, ki ga kot spravni, zadostilni in zahvalni dar izročamo Očetu za blagoslov naše župnije. Ob 20h bo srečanje mladinske skupine 1. letnika.

10. V nedeljo bo ob 6.30 najprej zaključek celonočnega češčenja z litanijami Matere Božje, nato bo sveta maša.

11. Na polici s tiskom se prosim vpišite za dežurstvo za celonočno češčenje.

12. Poleg oznanjenih svetih maš bodo v prihodnjem tednu še:

- v ponedeljek 7. dan za + Jožetom Kavko,

- v sredo na Krtini še za + Franca Kovača,

- v četrtek 7. dan za + Nado Aleksič.

13. Ne pozabite na torkov zdržek od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.