1. postna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujeta Bazilij in Prokopij, redovnika, v torek Roman, opat, v sredo Albin, škof, v četrtek Neža Praška, opatinja, v petek Kunigunda, kraljica, v soboto Kazimir, kraljevič, in v nedeljo 2. postna nedelja.

2. Jutri bo ob 15h križev pot na Krtini, ob 19.30 srečanje skavtskih voditeljev in ob 20h srečanje prve zakonske skupine.

3. Hvala za včerajšnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto so na vrsti Brezje.

4. Umrl je Marijan Kos iz Zaloga pod Sveto Trojico, pogreb bo v ponedeljek ob 13h na Sveti Trojici. Pokojnika priporočam v molitev.

5. Umrla je Marija Arh iz Podrečja, pogreb bo v sredo ob 15h v Dobu. Pokojno priporočam v molitev.

6. V sredo bo ob 17h verouk za predšolčke. Če komu za predšolsko veroučno vzgojo bolj ustreza sredin termin, vabim, da pripeljete svoje otroke. Ob 20h bo molitev žena za svoje može.

7. V četrtek bo prvi četrtek. Ob 17h bo spovedovanje, ob 17.30 molitev za nove duhovne poklice in po sveti maši priprava na krst.

8. V petek bo prvi petek. Dopoldne bo obhajilo bolnikov in starejših. Ob 17.45 bodo litanije Matere Božje, ob 18h križev pot, ki ga vodi Karitas in nato sveta maša.

9. V soboto bo ob 20h srečanje zakonske skupine..

10. V soboto zvečer in pri nedeljskih svetih mašah bo ofer za ogrevanje. K 10. sveti maši lepo vabim vse ministrante veterane.

11. Na polici s tiskom lahko dobite novo številko župnijske družine.

12. Ne pozabite na torkov zdržek od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice in petkov zdržek od mesa.