2. postna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Fridolin, opat, v torek Perpetua in Felicita, mučenki, v sredo Janez od Boga, redovnik, v četrtek Franlčiška Rimska, redovnica, v petek 40 mučencev iz Armenije, v soboto Benedikt, škof, in v nedeljo 3. postna nedelja.

2. Jutri bo ob 9h sveta maša tudi na Sveti Trojici, ob 15h pa bo križev pot v Škocjanu.

3. Hvala za včerajšnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti Brezovica.

4. Jutri ponoči se še druga skupina romarjev v Sveto deželo odpravlja na pot. Zato v prihodnjem tednu ne bo ne uradnih ur in ne svetih maš na podružnicah. V potrebi po duhovniku se lahko obrnete na sosednje duhovnike.

5. Če bi želel kdo darovati za sveto mašo za svete maše na svetih krajih oz., ko bomo romali po sveti deželi, lahko to stori danes ali jutri.

6. V ponedeljek župnikov verouk poteka nespremenjeno, samo prvoobhajanci naj pridejo k verouku brez staršev.

7. V petek pri križevem potu sodelujejo člani ŽPS. Zbor je ob 17.45 pred cerkvijo.

8. V nedeljo se nam bo pri sveti maši predstavila Humanitarno medicinska odprava Kenija.

9. Ne pozabite na torkov zdržek od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice in petkov zdržek od mesa.

10. Poleg oznanjenih sveti maš bodo v prihodnjem tednu še:

- v petek zvečer: za + Marijo Arh, 7. dan;

- v soboto zvečer: za + Darka Prašnikarja, obl.

10. Letošnja skupna župnijska postna akcija je, da pridemo vsaj enkrat k sveti maši tudi med tednom. Spodbujam starejše in mlajše in vse vmes, da pokažemo, kako pomembno nam je, da je naš Bog Emanuel, torej Bog z nami.