3. postna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Leander Seviljski, škof, v torek Matilda, kraljica, v sredo Ludovika de Marillac, redovnica, v četrtek Herbert, škof, v petek Patrik, škof, v soboto slovesni praznik sv. Jožefa, in v nedeljo 4. postna nedelja.

2. Jutri bo ob 15h bo križev pot v župnijski cerkvi, pri katerem sodelujejo vsi veroučenci.

3. Hvala za današnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti Gorjuša.

4. V ponedeljek bo 15h pogreb + Frančiške Štiftar z Brezovice. Pokojno priporočam v molitev. Ob 19.30 pa bo srečanje gospodarskega sveta.

5. V sredo bo po svetih maši molitev vseh 4. delov rožnega venca.

6. V četrtek bo po sveti maši srečanje svetopisemske skupine.

7. V petek pri križevem potu sodelujejo zakonci zakonskih skupin. Zbor je ob 17.45 pred cerkvijo.

8. V soboto, na praznik sv. Jožefa bo praznična sveta maša samo ob 8h v Škocjanu, ob 10h ste povabljeni na dekanijsko praznovanje na Vir. V soboto zvečer in v nedeljo bomo praznovali 4. postno nedeljo. Pri vseh bo blagoslov fantov in mož.

9. Ne pozabite na torkov zdržek od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice in petkov zdržek od mesa.

10. Poleg oznanjenih sveti maš bo v prihodnjem tednu še:

- v ponedeljek zvečer: za + Franca Savška, 7. dan;

11. Ofer za ogrevanje je znašal 3362 €. Bog povrni!

12. Letošnja skupna župnijska postna akcija je, da pridemo vsaj enkrat k sveti maši tudi med tednom. Spodbujam starejše in mlajše in vse vmes, da pokažemo, kako pomembno nam je, da je naš Bog Emanuel, torej Bog z nami.