Velika noč

1. Skozi ves teden praznujemo velikonočno osmino.

2. Hvala za petkovo čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Sp. Krtina.

3. V ponedeljek bo velikonočni ponedeljek, svete maše, ki bodo združene z blagoslovom pokopališč, bodo ob 7h v Škocjanu, ob 8h na Krtini, ob 9.15 na Sveti Trojici in ob 10.30 v Dobu.

4. V torek in sredo ne bo uradnih ur, v potrebi po duhovniki po duhovniku se obrnite na sosednje župnike.

5. V četrtek se bo začela birmanska devetdnevnica, povabim tudi starše in botre. Po sveti maši bo sestanek za starše birmancev.

6. V soboto bodo animatorji oratorija odšli na delavni vikend, kjer se bodo poglobljeno pripravili na oratorij.

7. V nedeljo bo po sveti maši ob 10h srečanje vseh romarjev, ki ste marca obiskali Sveto deželo.

8. Zadaj dobite novo številko župnijske družine.

9. Hvala ministrantom, pevcem, bralcem, pritrkovalcem, in vsem župljanom za doživeto velikonočno tridnevje, naj vsakemu posebej povrne za vloženi trud.

10. Skupaj z johnom in Matjažem vam želimo vesele alelujo, Bog nam je pripravil pot, držimo se je, da bomo nekoč vsi pri Njem. Prenesite tudi naše pozdrave in voščilo tudi tistim, ki so preizkušeni v starosti ali bolezni. Naj jim Vstali utrdi upanje in pogled, kjer smrt nima zadnje besede.