bela nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Simon Barsabejski, škof, v torek Evzebij, škof, v sredo Marcel Callo, apostol delavcev, v četrtek Teotim, misijonar, v petek Anzelm, cerkveni učitelj, v soboto Hugo, škof, v nedeljo 3. velikonočna nedelja in slovesnost sv. birme.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto so na vrsti birmanci in njihovi starši.

3. Danes bo popoldne srečanje zakonske skupine Naše ognjišče.

4. Skozi ves teden bo potekala birmanska devetdnevnica, zato bodo vse svete maše samo v župnijski cerkvi in zvečer.

5. V ponedeljek bo ob 20h srečanje izrednih delivcev obhajila.

6. V torek bo med sveto mašo priložnost za spoved pred sv. birmo, po sveti maši pa še zadnje srečanje z birmanskimi botri.

7. Umrl je Jože Kocijančič iz Studenca. Pogreb bo v sredo ob 15h v Škocjanu. Pokojnega priporočam v molitev. Ob 20h bo srečanje katehetov.

8. V četrtek nas bo ob 18h obiskal letošnji birmovalec in ljubljanski pomožni škof Anton Jamnik. Povabim družine birmancev in vse župljane, da sa pozdravimo škofa v naši sredi.

9. V petek bo ob 20h seja župnijske pastoralnega sveta.

10. V soboto bo ob 18h na parkirišču ob župnišču blagoslov konj ob letošnjemu godu sv. Jurija.

11. V nedeljo bosta prvi sveti maši po normalnem urniku: ob 6.30 in 8h, tretja, ko bo sveta birma, pa bo ob 11h.

12. Hvala ključarju Danetu s pomočniki za spravilo sekancev.

13. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.