4. velikonočna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Jožef, delavec, v torek Atanazij, škof, v sredo Filip in Jakob, ml., apostola, v četrtek Florijan, mučenec, v petek Gotard, menih, v soboto Dominik Savio, dijak, v nedeljo 5. velikonočna nedelja in slovesne zaobljube 6. razreda.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto so na vrsti veroučenci in starši 6. razreda.

3. V prihodnjem tednu bodo uradne ure od srede naprej.

4. Verouk se bo začel šele v sredo.

5. V sredo bo zvečer, pri sveti maši, začetek tridnevnice pred zaključkom druge triletke verouka učencev 6. razreda. Po sveti maši bo v cerkvi še srečanje za starše 6. razreda.

6. V četrtek bo prvi četrtek, pred sveto mašo bo molitvena ura za nove duhovne poklice, po sveti maši pa priprava na krst.

7. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obhajilo bolnikov in ostarelih, k sveti maši vabim vse mini in maxistrane, da počastimo svetega Dominika Savia na predvečer njegovega godu.

8. V soboto bo prva sobota, k večerni sveti maši vabim vse gasilce in gasilke, da se priporočimo četrtkovemu godovnjaku in zavetniku gasilcev. sv. Florijanu.

9. V nedeljo in v soboto zvečer bo ob današnji nedelji dobrega pastirja darovanje/ofer za domačega duhovnika.

10. Zaradi težav s prevozom v Ukrajino, se bom tja odpravil prihodnji ponedeljek. Hvala in Bog povrni za vse, kar ste in še boste zbrali.

11. Zadaj imate novo številko Župnijske družine.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.