6. velikonočna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Izidor, kmet, v torek Janez Nepomuk, duhovnik, v sredo Jošt, puščavnik, v četrtek slovesni praznik Gospodovega vnebohoda, v petek Krispin, redovnik, v soboto Bernardin Sienski, duhovnik, v nedeljo 7. velikonočna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto so na vrsti Podrečje.

3. Jutri popoldne bo srečanje zakonske skupine Nape ognjišče.

4. V prihodnjem tednu bodo uradne ure od srede naprej.

5. V ponedeljek se začenjajo prošnji tedni, ki so namenjeni molitvi za odvrnitev vremenskih težav in za blagoslov dela. V ponedeljek bo ob 18h sveta maša na Sveti Trojici, zbor je pri križu. V torek bo ob 18h sveta maša v Škocjanu, zbor je pri kapelici na Studencu. V sredo je sveta maša ob 18h na Krtini, zbor je pri kapelici Žalostne Matere božje, ob 19h pa v Dobu, zbor je pri kapelici Jezusovega srca. Vsi lepo povabljeni k molitvi.

6. V sredo vabim po sveti maši v Dobu k molitvi vseh štirih delov rožnega venca.

7. V četrtek bo slovesni praznik Gospodovega vnebohoda; sveti maši bosta ob 8h in 19h. K sveti maši naj pridejo tudi veroučenci. Pred večerno sveto mašo bo tiho češčenje Najsvetejšega.

8. V petek bo ob 20h srečanje mladinske skupine 2., 3. in 4. letnika.

9. V soboto bo ob 20h mladinska skupina 1. letnika.

10. Prihodnjo nedeljo in v soboto zvečer bo blagoslov koles.

11. Prihodnjo nedeljo bo ob 9h sveta maša tudi na Sveti Trojici. Praznovali bomo 50. obletnico, kar se ta podružnica odcepila od župnije Moravče in se pripojila župniji Dob. Sveta maša bo z darovanjem. Zato bo naslednja sveta maša v Dobu ob 10.30, ko se bodo za sveto birmo zahvalili letošnji birmanci.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.