7. velikonočna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Marjeta Kasijska, redovnica, v torek Servul Tržaški, mučenec, v sredo Marija, Pomagaj, kraljica Slovencev, slovesni praznik, v četrtek Beda Častitljivi, duhovnik, v petek Filip Neri, duhovnik, v soboto bl. Alojzij Grozde, mučenec, v nedeljo slovesni binkoštni praznik.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto so na prvoobhajanci in starši.

3. Jutri zvečer bo srečanje prve zakonske skupine.

4. V ponedeljek bo po sveti maši srečanje Karitas.

5. V torek bo sveta maša samo zvečer, ko se bo tudi začela štiridnevnica. prvoobhajancev pred prvim svetim obhajilom. Vabim vse župljane, da z molitvijo podpremo družine prvoobhajancev. Na voljo bo tudi tuj spovednik za starše in vse, ki bi želeli k sveti spovedi.

6. V sredo bo slovesni praznik Marije Pomagaj, po sveti maši bo procesija z milostno podobo. Vse povabim, da molimo za domovino in župnijo.

7. V četrtek bo ob 18h priložnost za sveto spoved, ob 18.30 bodo rožni venec in vzkliki v čast Božjemu usmiljenju pred Najsvetejšim.

8. V soboto se bo ob 9h na Brdu začelo dekanijsko športno srečanje mladine, ki se bo po župnijah med seboj pomerila v različnih športnih panogah.

9. V nedeljo, na binkoštni praznik, bo ob 10h slovesnost prvega svetega obhajila.

10. Poleg oznanjenih sv. maš bo v soboto v Škocjanu še 30. dan za + Jožefa Kocijančiča.

11. Zadaj vas čaka nova številka Župnijske družine.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.