1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek Nazarij, prvi koprski škof, v torek Adalbert, škof, v sredo Alojzij Gonzaga, redovnik, v četrtek Janez Fisher in Tomaž More, mučenca, v petek Jožef Caffaso, redovnik, v soboto slovesni praznik rojstva Janeza Krstnika, v nedeljo 12. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Studenec.

4. Jutri popoldne bo srečanje prve zakonske skupine.

5. V prihodnjem tednu bodo uradne ure v sredo in četrtek.

6. Jutri se bom odpravil v Ukrajino, hvala za že prineseno, če bi kdo lahko prinesel še kaj sanitetnega in obvezivnega materiala, bi bil zelo hvaležen.

7. V sredo bo po sveti maši molitev vseh delov rožnega venca, ob 20.30 pa bo seja župnijskega pastoralnega sveta.

8. V soboto bo romanje bolnikov in ostarelih na Brezje. Odhod  avtobusa za prijavljene bo ob 8h izpred župnišča.

9. Prihodnjo nedeljo bo 12. nedelja med letom in dan državnosti. Sveta maša za domovino bo tudi zvečer ob 19h, pred kulturnim programom pod in na Močilniku.

10. Vse veroučence spodbujam k pridnemu obiskovanju svete maše tudi med poletjem, tisti, ki boste prišli k nedeljski sveti maši na vsaj 6 nedelj med počitnicami, bomo ob koncu počitnic peljali na morje.

11. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice