1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek praznik apostola Tomaža, v torek goduje Urh, škof, v sredo slovesni praznik apostolov slovanov, svetih bratov Cirila in Metoda, ki sta tudi glavna zavetnika ljubljanske škofije, v četrtek goduje Marija Goretti, devica in mučenka, v petek Anton Zaccaria, duhovnik, v soboto Kilijan, škof, v nedeljo 14. nedelja med letom.
2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Škocjan.
3. Danes se ob 14h animatorji oratorija odpravljajo na počitnice v Italijo. Spremljajmo jih z molitvijo.
4. Prihodnji teden ne bo uradnih ur, v želji po duhovniku se obrnite na sosednje župnike.
5. S ponedeljkom začenjamo poletni urnik svetih maš, vse večerne svete maše bodo ob 20h, tudi sobotna prihodnji teden. Kdor želi spremljati prenos svete maše iz naše župnijske cerkve, bo le-ta na voljo vsako soboto ob 20h. Ne bo pa prenosa v nedeljo ob 8h.
6. V nedeljo ne bo drugih svetih maš kot v soboto zvečer in v nedeljo ob 9h. Takrat bomo gostili novomašnika Blaža Zorka, ki bo imel pri nas ponovitev nove maše. Prosim za lepo udeležbo, gospodinje pa za pripravo peciva za pogostitev po sveti maši. Na koncu svete maše bo ofer za novomašnika.
7. Zadaj imate novo številko Župnijske družine.
8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.