1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Ignacij Lojolski, duhovnik, v torek Alfonz M. Ligvorij, škof, v sredo Evzebij iz Vercellija, škof, v četrtek Avguštin Kazotič, škof, v petek Janez M. Vianney, arški župnik, v soboto spomin Marije Snežne, v nedeljo 18. nedelja med letom, praznik Jezusove spremenitve na gori.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Želodnik

3. V prihodnjem tednu ne bo uradnih ur, za izredne potrebe, ki niso vezane na župnijsko pisarno, se po svetih mašah zmenite z g. kaplanom.

4. V ponedeljek bo ob 19.30 uradni sprejem kaplana Roka Pogačnika pred cerkvijo, nato pa bo ob 20h prvič kot kaplan v Dobu maševal v župnijski cerkvi.

5. Kdor še ni prejel blagoslovljeno nalepko sv. Krištofa, jo lahko prejme sredi cerkve na nabiralniku. Vabim ob tem k darovanju za vozne potrebe naših misijonarjev.

6. V prihodnjem tednu bodo poleg oznanjenih svetih maš še:

- v petek za + Jandra Frkoviča, obl.,

- v soboto za + Jakoba Smolnikarja in Marka Roglja, 7. dan.

7. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.