1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujeta Prot in Hijacint, mučenca, v torek spomin Marijinega imena, v sredo goduje Janez Zlatousti, škof, v četrtek praznik povišanja sv. Križa, v petek spomin Žalostne Matere Božje, v soboto godujeta Kornelij in Ciprijan, mučenca, v nedeljo 24. nedelja med letom in župnijski dan.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Erjavčeva ulica.

3. Ob 14h se bo začel župnijski dan. Najprej bomo začeli s tombolo, kjer bo glavna nagrada bon za 400 € za župnijsko romanje v Tours. Nato bo kosilo in razvedrilno-športno dogajanje. Proti plačilu bo samo alkohol.

4. V ponedeljek se začenja reden verouk. Ob 20h bo roditeljski sestanek za 1. in 2. razred.

5. V sredo bo ob 18h v kaplaniji prvo srečanje vseh, ki si želite peti pri mladinskem zboru.

6. V četrtek bo ob 18h spovedovanje in ob 18.30 bo tiho češčenje Najsvetejšega. Ob 20h bo srečanje katehetov.

7. V petek bo ob 18h v kaplaniji prvo srečanje vseh, ki si želite peti pri otroškem zboru.

8. V soboto bo v Stični srečanje mladine, kdor bi želel iti z dekanijskim avtobusom naj do vključno srede sporoči v župnišče.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

10. Oklica:

1. par: ženin Peter Bricelj, stanujoč Arničeva ulica 29, župnija Zadobrova, se želi poročiti z nevesto Tejo Prašnikar, stanujočo Krtina 104, župnija Dob.

2. par: ženin Nejc Babnik, stanujoč Jemčeva 21b, župnija Trzin se želi poročiti z nevesto Kristino Sušnik, stanujoča Turnše 45, župnija Dob. Oba para priporočam v molitev.