1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujejo angeli varuhi, v torek Frančišek Borgia, redovnik, v sredo Frančišek Asiški, redovnik, v četrtek Marja Favstina Kowalska, redovnica, v petek Bruno, redovnik, v soboto spomin Rožnovenske Matere Božje, v nedeljo 27. nedelja med letom, nedelja zakonskih jubilantov.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Kersnikova ulica.

3. Danes bo ob 20h srečanje starejših ministrantov.

4. Vse večerne svete maše bodo od ponedeljka naprej ob 18h. Začenja se tudi oktobrska rožnovenska pobožnost, rožni venec se bo začel ob 17.45, po končani molitvi bo sveta maša.

5. V ponedeljek bo po sveti maši sestanek Karitas.

6. V sredo bo ob 20h molitev za žen za može v cerkvi.

7. V četrtek bo prvi četrtek, pred sveto mašo bo molitev za nove duhovne poklice.

8. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obiskovanje bolnih in ostarelih, po sveti maši pa zadostilna pobožnost v čast Jezusovemu Srcu. Ob 20h bo srečanje 1. letnika mladinskega verouka.

9. V soboto bo romanje mešanega zbora v Belo krajino, ob 20h bo srečanje mladinskega verouka 2., 3. in 4. letnika.

10. V nedeljo bo pri sveti maši srečanje letošnjih zakonskih jubilantov. Vse, ki praznujete 5., 10., 15., 20., 25., 30., 35., 40., 45, 50. obletnico svetega zakona in tudi kakšno več lepo vabim k tej sveti maš. Zbor je ob 9.40 pred župniščem. Prijavite se preko spletne strani, sporočila ali spletne pošte.

11. Spovedovanjem v letošnjem letu: g. župnik bo spovedoval vsak četrtek uro pred sv. mašo, g. kaplan pa v soboto med 9h in 10h.

12. Vabimo k otroškemu zboru, ki ima  vaje v soboto ob 10h.

13. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.