Vnesite vaš naslov

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujejo Hedvika, kneginja, v torek Ignacij Antiohijski, škof, v sredo Luka, evangelist, v četrtek Pavel od Križa, duhovnik, v petek Rozalina, redovnica, v soboto Uršula, devica, v nedeljo 29. nedelja med letom – letošnja misijonska nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Ljubljanska cesta – jug.

3. Danes bo ob 14.30 prvo predmisijonsko druženje. Najprej vabim v župnijsko cerkev starejše h kratki molitvi, nato pa še k druženju v kaplaniji oz. župnišču. Z nami bodo Marijine sestre. Vabim da poskrbite za prevoz starejših do cerkve.

4. Vsak dan (razen torka in nedelje) začenjamo rožni venec ob 17.45, nato je sveta maša.

5. V ponedeljek bo ob veroučnih urah za vse veroučence v 4. razredu in starejše sveta spoved. Zakaj lahko dobite liste z izpraševanjem vesti. Prosim, da se doma dobro pripravite na sveto spoved.

6. Zaradi del v prihodnjem tednu ne bo verouka za 2. in 3. razred.

7. V sredo bo po sveti maši molitev še preostalih delov rožnega venca.

8. V četrtek se bo ob 17h začel tečaj domače nege na domu. Kdor ima doma bolnike, ki potrebujejo ali bodo potrebovali vsaj malce znanja pri negi, povabim v kaplanijo.

9. V petek bo ob 20h srečanje mladinske skupine 1. letnika.

10. V soboto bo ob 20h srečanje mladinske skupine 2., 3. in 4. letnika.

11. Prihodnjo nedeljo bo nabirka namenjena za misijone, ob 9h bomo imeli kratek sestanek za romarje pred romanjem v Tours.

12. Spovedovanje v letošnjem letu: g. župnik bo spovedoval vsak četrtek uro pred sv. mašo (17h – 17.35), g. kaplan pa v soboto med 9h in 10h.

13. V župnišču lahko dobite slike od letošnjih zakonskih jubilejev.

14. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.