1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Marcel, mučenec, v torek Volbenk, škof, v sredo slovesni in zapovedan praznik vseh svetih, v četrtek spomin vernih rajnih v petek goduje Viktorin Ptujski, škof, v soboto Karel Boromejski, škof, v nedeljo 31. nedelja med letom – zahvalna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Prešernova ulica.

3. V torek bomo vnaprej molili za naše rajne. Svete maše z molitvijo na pokopališču bodo ob 10h na Krtini, ob 14h v Škocjanu in ob 16h na Sveti Trojici.

4. V sredo, na praznik vseh svetih, bosta sveti maši ob 8h in 10h, ob 14h bodo litanije vseh svetnikov in molitve na dobskem pokopališču. Ob 18h bo molitev vseh 4 delov rožnega venca za duše v vicah.

5. V četrtek, na vernih duš dan, bo zjutraj ob 8h molitev vseh 4 delov rožnega venca za duše v vicah. Ker je ta dan tudi prvi četrtek, bo pol ure pred večerno sveto mašo molitev za nove duhovne poklice, po sveti maši pa molitev na duhovniškem grobu in nato priprava na krst.

6. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obiskovanje bolnikov in ostarelih, po sveti maši pa zadostilna pobožnost v čast Jezusovemu Srcu.

7. V soboto bo ob 20h srečanje študentske skupine.

8. V nedeljo bo zahvalna nedelja. Povabim, da vsak prinese malenkost za zahvalni oltar iz hvaležnosti za vse dobrote in darove letošnjega leta. Ob 9h bomo praznovali Lenartovo nedeljo na Krtini. Tudi tam bo zahvalni oltarček. Bog povrni!

9. Zadaj lahko dobite novo številko Župnijske družine.

10. Župnijska Karitas vabi vse, da darujete dobitke za Martinov srečelov. Izročite jih lahko ali prostovoljkam ali v župnišče. Bog povrni.

11. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.