Kristus Kralj

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujeta Modest in Virgil, aposotla Karantanije, v torek Katarina Laboure, redovnica, v sredo Filomen, mučenec, v četrtek Andrej, apostol, v petek Karel de Foucauld, redovnik, v soboto Vivijana, mučenka, v nedeljo 1. adventna nedelja.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Trdinova ulica.

3. Danes bo ob 15h v cerkvi na Viru revija odraslih mešanih zborov, ob 20h pa srečanje prve zakonske skupine.

4. V ponedeljek se bom odpravil v Ukrajino, kjer potrebujejo zdravila in saniteto. Če bo kdo jutri do 16h prinesel omenjeno pomoč, Bog povrni.

5. V torek bo ob 19h dobrodelni koncert Karitas v cerkvi v Domžalah.

6. V sredo bo po sveti maši srečanje svetopisemske skupine, ob 20h pa srečanje izrednih delivcev obhajila.

7. V četrtek bo prvi četrtek: pol ure pred sveto mašo bo molitev za nove duhovne poklice, po sveti maši pa priprava na krst.

8. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obiskovanje bolnih in ostarelih, po sveti maši pa spravna pobožnost v čast Jezusovemu Srcu. Ob 17h imajo ministranti obvezne ministrantske vaje, po sveti maši pa začnemo s pobiranjem namenov svetih maš za prvo polovico leta 2024. Ob 19h bo v kaplaniji informativno srečanje za vse, ki jih zanima sprejem romarjev v okviru evropskega srečanja mladih v Ljubljani.

9. V soboto bo ob 20h srečanje študentskega verouka.

10. V nedeljo bomo začeli sveti adventni čas, prva adventna nedelja pa je tudi nedelja Karitas. Nabirka bo za potrebe župnijske in škofijske Karitas. Po vseh svetih mašah pa si boste lahko ogledali razstavo ob 30-letnici župnijske Karitas Dob. Razstavo bomo odprli jutri po sveti maši ob 10h. Prostovoljke Karitas vam bodo prihodnji teden tudi ponudile adventni venček.

11. Spovedovanje v prihodnjem tednu: župnik v četrtek med 17h in 18h in kaplan v soboto med 9h in 10h.

12. Vabim, da se prijavite za gostitelje mladih romarjev za novoletno taizejsko srečanje v Ljubljani.

13. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

Vnesite vaš prispevek