2. adventna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Damaz I., papež, v torek spomin  Device Marije iz Guadalupe, v sredo Lucija, devica, v četrtek Janez od Križa, duhovnik, v petek Drinske mučenke, v soboto Adelajda, kraljica, v nedeljo 3. adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je za čiščenje na vrsti Ulica Mirana Jarca.

3. Danes ima ob 16h srečanje zakonska skupina Naše ognjišče.

4. Veroučenci, ki bodo jutri prihajali k verouku ob 14h naj dostopajo do kaplanije skozi pokopališče.

5. V ponedeljek bo ob 19h srečanje gospodarskega sveta.

6. V torek bo ob 19h kateheza za odrasle v župnijski cerkvi, ki jo bo vodil g. kaplan.

7. V sredo bo ob 19h srečanje gostiteljev taizejskih romarjev v župnijski cerkvi (še vedno iščemo gostitelje), ob 20h pa prvo srečanje Schole Cantorum, to je učenja koralnega petja.

8. V četrtek bo ob 19h seja župnijskega pastoralnega sveta.

9. V soboto začenjamo božično devetdnevnico, študentski pa se odpravljajo na adventni izlet v Zagreb.

10. V nedeljo, na 3. adventno nedeljo, boste lahko prejeli Betlehemsko lučko miru, ki vam jo bodo prinesli naši skavti.

11. Spovedovanje v prihodnjem tednu: župnik v četrtek med 17h in 18h in kaplan v soboto med 9h in 10h.

12. Ne pozabite na zornice: v ponedeljek, sredo in petek ob 6h.

13. Zadaj imate novo številko Župnijske družine.

14. V tem tednu bodo prostovoljke Karitas začele z obiskovanjem starejših pred prazniki.

15. Še zadnjič vas vabim, da se po sveti maši odpravite v župnijski center, kjer si lahko ogledate lepo razstavo ob 30-letnici ustanovitve župnijske Karitas Dob.

16. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.