3. adventna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: skozi leto bomo praznovali božično devetdnevnico, v nedeljo 4. adventna nedelja in sveti večer.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je za čiščenje na vrsti Vegova ulica.

3. Danes ima ob 20h srečanje prva zakonska skupina.

4. Jutri je za vse otroke od vključno 4. razreda spoved pred božičnim praznikom. Doma naj se dobro pripravijo. Jutri zvečer bomo nadaljevali devetdnevnico.

5. K devetdnevnici ste povabljeni vsi veroučenci, mladi, odrasli, starši in starejši. Izkoristimo ta čas za dobro pripravo na praznike. V ponedeljek bosta sodelovala 1. in 2. razred, v torek 3. in 4. razred, v sredo 5. in 6. razred, v četrtek 7. in 9. razred in v petek 8. razred. Če ne morete ob dneh, ko ste dežurni, lahko izberete druge dni.

6. V torek je bralni krožek po sveti maši (pogovarjali se bomo o knjigi In ljubezen tudi od Draga Jančarja).

7. V sredo bo dopoldne obiskovanje bolnih in ostarelih pred prazniki, po sveti maši  bo molitev vseh 4 delov rožnega venca, ob 20h pa srečanje zakonske skupine Zavetje.

8. V četrtek bo po sveti maši srečanje svetopisemske skupine.

9. V petek bo v cerkvi v Domžalah spovedni dan, med 7h in 19h vas bosta čakala dva spovednika.

10. V soboto bo za vse mladinske skupine spoved in po spovedi postavljanje jaslic.

11. Spovedovanje v prihodnjem tednu: župnik bo spovedoval vsak dan uro pred sveto mašo, med sveto mašo pa bo spovedoval g. kaplan.

12. V nedeljo bo pri vseh svetih mašah spovedoval Roman Globokar, rektor semenišča.

13. Pred glavnim vhodom lahko dobite koledarje in vse za praznovanje svetih večerov.

14. Betlehemska lučka miru, koledarji, oglje in kadilo bodo na voljo tudi med tednom in prihodnjo nedeljo.

15. Prosim, če se po vaseh organizirate in oblikujete koledniške četvorke: treh sv. treh kraljev in spremljevalca. Imena sporočite v župnišče. Pri koledovanju vsako leto sodeluje 8. razred, ki naj se prav tako porazdelijo po koledniških skupinah.

16. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.