4. adventna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: jutri slovesni praznik Gospodovega rojstva, v torek god sv. Štefana in dan samostojnosti, v sredo goduje Janez, apostol, v četrtek nedolžni otroci, v petek Tomaž Beckett, škof in mučenec, v soboto Feliks I., papež in v nedeljo praznik sv. družine.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je za čiščenje na vrsti Zupančičeva ulica.

3. Jutri zvečer praznujemo sveti večer, ob 19h bo sveta maša svetega večera (otroška polnočnica), in ob polnoči polnočnica. Na božični dan bosta sveti maši ob 8h in 10h, ki bosta združeni z darovanjem. Ob 16h bo v Domžalski cerkvi koncert Domžalskega komornega zbora.

4. V torek bosta sveti maši ob 8h in 10h. K sveti maši ob 10h vabim vse bolne in ostarele pa tudi vse ostale, ki imate stiske in doživljate trpljenje. Med sveto mašo bo možnost prejema svetega bolniškega maziljenja. Po sveti maši bo blagoslov konj pred cerkvijo. Zvečer vas ob Gostičevih dnevih vabijo k sveti maši na Homec ob 18h.

5. V četrtek po 20h pričakujemo romarje, ki se bodo udeležili evropskega srečanja mladih v Ljubljani. Hvala vsem, ki ste ponudili gostoljubje in vsem, ki jih boste spremljali s prijaznostjo in veseljem.

6. V petek bo tu v cerkvi ob 8.30 taizejska molitev, ki se jo lahko skupaj z romarji udeležite vsi. Zvečer povabljeni v dvorano v Stožice, kjer bo ob 19h molitev vseh romarjev in vsej, ki se želijo v molitvi srečati s taizejskimi brati.

7. Tudi v soboto bo ob 8.30 molitev romarjev in drugih tu v cerkvi, zvečer pa ob 19h v Stožicah.

8. V nedeljo bomo praznovali nedeljo sv. Družine, sveta maša z romarji bo ob 10h, po vseh svetih mašah pa bo blagoslov predšolskih otrok.

9. Pri župnikovi spovednici so na voljo betlehemska lučka miru, koledarji, oglje in kadilo, zraven je napisan predviden dar.

10. Znova prosim, če se po vaseh organizirate in oblikujete koledniške četvorke: treh sv. treh kraljev in spremljevalca. Imena sporočite v župnišče. Pri koledovanju vsako leto sodeluje 8. razred, ki naj se prav tako porazdelijo po koledniških skupinah.

11. Z veseljem vam sporočam, da bo naš bogoslovec Matjaž Venta posvečen v diakona v nedeljo, 7. januarja, popoldne ob 15h. Zagotovite si udeležbo.