1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Konstancij, škof, v torek Peter Bolgarski, menih, v sredo Janez Bosko, duhovnik, v četrtek Brigita Irska, opatinja, v petek praznik Jezusovega darovanja - svečnica, v soboto god sv. Blaža, škofa, v nedeljo 5. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je za čiščenje na vrsti tretja skupina skavtov.

3. V četrtek bo prvi četrtek, pred sveto mašo bo molitev za nove duhovne poklice. Po sveti maši pa priprava na krst.

4. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obhajilo bolnikov in ostarelih, po sveti maši pa spravna pobožnost v čast Jezusovemu Srcu. K sveti maši na praznik svečnice prinesite sveče, lahko pa jih boste dobili tudi v cerkvi.

5. V soboto bo dekanijski ministrantski izlet, ob 20h pa bo srečanje študentskega verouka.

6. V petek se bodo v Stični začele duhovne vaje za ženske in deklata z naslovom »Ljubiti sveto mašo«, ki jih bo vodil g. kaplan Rok. Prijavite pri g. kaplanu.

7. Zadaj dobite nalepke s trikraljevskim blagoslovom doma, če jih morda kdo ni dobil ob obisku kolednikov. Ob tem lahko darujete za misijone.

8. Na polici s tiskom najdete tudi prijavnice za delavnice na kmetiji, ki jih bo vodila naša župljanka Lara Kolenko. Več informacij najdete na prijavnici.

9 . Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.