2. postna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Aleksander, škof, v torek Baldomir, spokornik, v sredo Roman, opat, v četrtek Danijel Borttier, vojaški kurat, v petek Albin, škof, v soboto Karel Dobri, grof, v nedeljo 3. postna nedelja in začetek župnijskega misijona.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je za čiščenje na vrsti Češenik.

3. Danes zvečer bo srečanje prve zakonske skupine.

4. V ponedeljek in sredo bo znova reden verouk.

5. V četrtek bo po sveti maši priprava na krst in srečanje Karitas.

6. V petek so ob 17h ministrantske vaje za vse mlajše ministrante, nato bo ob 18h križev pot, ki ga pripravljajo ministranti, in sveta maša.

7. V soboto bo ob 20h srečanje študentske skupine.

8. V nedeljo se bo ob 10h s sveto mašo začel župnijski misijon za naslovom »Premakni me«. Trajal bo tri tedne in je smiselno razdeljen v teden za starejše, teden za mlade ter teden za zakonce, razvezane in samske. Skozi tri tedne bo ogromno odličnih priložnosti, da poživimo svojo vero in pustimo, da nas Jezus po Cerkvi premakne proti nebesom.

9. Na polici s tiskom najdete program misijona, ki ga začenjamo prihodnji teden in prijavnice za punce za Marijino družbo.

10. Postna postava nas uči, da se na postne petke nujno držimo zdržka od mesa.

11. Postna akcija veroučne šole, vabljeni pa tudi vsi ostali, je, da se v sredo, petek in nedeljo po 19h zdržimo vseh ekranov in posvetimo drug drugemu.

12. Ne pozabite tudi na Karitasovo akcijo »40 dni brez alkohola«. Kar korajžno!

13. V ponedeljek zvečer se župnik odpravlja v Ukrajino. Vabim, da s skupnimi močmi napolnimo kombi. Potrebujejo saniteto, obvezilni material, čistila, posteljnino in hrano.

14. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.