3. velikonočna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Paternij, škof, v torek Bernardka Lurška, devica, v sredo Simon Barsabejski, škof, v četrtek Evzebij, škof, v petek Marcel Callo, apostol delavcev, v soboto Teotim, misijonar, in v nedeljo 4. velikonočna nedelja, nedelja Dobrega Pastirja.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Prevalja.

3. Danes zvečer bo ob 20h srečanje prve zakonske skupine.

4. Skozi ves teden vas vabim k birmanski devetdnevnici, da skupaj molimo za birmance in njihove družine. Ta teden je tudi molitveni teden za nove duhovne poklice. Vabim k molitvi.

5. V sredo nas bo ob 18h obiskal ljubljanski nadškof, ki je tudi letošnji birmovalec, in se srečal z birmanci, botri in starši pa tudi z vso veroučno šolo. Med sveto mašo bosta s tajnikom spovedovala, po njej pa se bosta srečala z župnijskimi sodelavci.

6. V četrtek bo pol ure pred sveto mašo tiho češčenje Najsvetejšega, po sveti maši pa srečanje z birmanskimi botri.

7. V soboto bo ob 20h srečanje študentske skupine.

8. V nedeljo bo nedelja Dobrega Pastirja in molitveni dan za nove duhovne poklice, ob 10h bo g. nadškof Stanislav Zore 22 birmancem podalil zakrament svete birme.

9. Ker bom v ponedeljek po sveti birmi odšel v Ukrajino, vas vabim, da po svojih močeh v tem tednu prinesete sanitetni in obvezilni material, čistila, hrano, plenice, posteljnino, odeje, stara očala, bergle, zvezke in šolski material. Bog povrni!

10. Zadaj imate novo številko Župnijske družine.

11. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

12. Vabim predstavnike gibanja Pota, da nam predstavijo svoje projekte.